220. Ján Buday (Už letím): O zemetraseniach v prírode, v biznise aj v živote | Podnicast.com

220. Ján Buday (Už letím): O zemetraseniach v prírode, v biznise aj v živote

Ján Buday je vášnivý cestovateľ, sprievodca a zakladateľ zážitkovej cestovnej kancelárie Už Letím, ktorá za 16 rokov svojej existencie precestovala s klientmi všetky kontinenty.  V ich ponuke nájdete aj netradičné destinácie, ako sú Sýria, Irak, Kongo, či Stredoafrická republika.

Nenájdete u nás veľké skupiny turistov. Zakladáme si na osobnom kontakte s klientom a vytváraní nezabudnuteľných cestovateľských zážitkov.

Ján Buday

Ján Buday (Zdroj: uzletim.sk)

V TEJTO EPIZÓDE PODNICASTU SA DOZVIETE
  • Čo priviedlo Jana k vlastnému podnikaniu?
  • Čo všetko stojí za cenotvorbou zájazdov?
  • Prečo na obdobie pandémie spomína v dobrom?
  • Aké netradičné destinácie plánujú spustiť?
  • S akou víziou pozerá do budúcnosti? 
NAJDÔLEŽITEJŠIE ODKAZY

Prehľad ziskov a tržieb spoločnosti Už letím (Zdroj:Finstat.sk)

Ako vyzerá cenotvorba zájazdov?

"Nemôžem prezradiť úplne všetko, pretože aj cenotvorba je súčasťou know-how. Veľkú časť ceny tvorí náklad na sprievodcu. Dávame si záležať na tom, aby išlo o kvalitného slovenského sprievodcu, ktorý má danú oblasť precestovanú a klientom vie sprostredkovať obohacujúce zážitky. Snažíme sa mať ceny nastavené tak, aby klient dostal vysokú kvalitu služieb v adekvátnej cene. S tým súvisí aj skutočnosť, že u nás nenájdete veľké skupiny turistov, keďže preferujeme osobnejší kontakt s klientom. Je to teda celkom náročný proces."

Ján Buday a Peter Chodelka

Ján Buday a Peter Chodelka (Zdroj:Podnicast)

Kde všade môžete počúvať Podnicast?

Miroslava Oravec
 

Som veľkým fanúšikom podcastov, preto ma veľmi teší spolupracovať s Peťom Chodelkom a jeho podnikateľským podcastom Podnicast. V Podnicaste zodpovedám za to, aby si poslucháči mohli nájsť každý štvrtok novú epizódu na svojich obľúbených platformách. Textové a vizuálne spracovanie obsahu je teda mojou parketou. A pozitívna spätná väzba našich hostí, zasa mojou motiváciou. Okrem toho sa venujem osvetovej a vzdelávacej činnosti v oblasti prevencie ženského zdravia.

Click Here to Leave a Comment Below 0 comments

Leave a Reply: