Kontakt | Podnicast.com
kontakty


Nakuknite s nami do zákulisia biznisu

Chceme, aby vás bavilo počúvať ho. Ak máte nápady či tipy na zlepšenie, neváhajte nám napísať na peter@podnicast.com!


 

Reklamná spolupráca

Chcete odprezentovať svoj produkt alebo službu a získať zákazníkov? Podnicast vám ponúka reklamný priestor, ktorý sledujú ľudia zaujímajúci sa o biznis.

Napíšte nám na peter@podnicast.com a vymyslíme originálnu reklamu presne pre vás!


Náš tím

hlavný tvorca

a moderátor


Peter Chodelka


peter@podnicast.com

Podnikám na internete od roku 2012 a za tých pár rokov som nadobudol skúsenosti, o ktoré sa s vami podelím v podcaste. Či už z budovania affiliate siete Affial alebo predaja vlastných doplnkov stravy Blendea. V Podnicaste nebudete počúvať iba mňa, ale predovšetkým šikovných slovenských podnikateľov. Verím, že vás bude Podnicast baviť a dozviete sa veľa nových vecí.

sociálne sietePaťa Prašovská


patricia@podnicast.com

Študujem masmediálnu komunikáciu na Univerzite sv. Cyrila a Metoda v Trnave. 

Mám skúsenosti s písaním článkov, editovaním a v súčasnosti pôsobím ako moderátorka v Rádiu Aetter. V Podnicaste sa starám o jeho chod, publikovanie epizód, grafiku a kontrolujem, či je všetko tak, ako má byť. 

Rada kecám, spievam, počúvam hudbu, cestujem.

zvukový

majster


Karol PittnerSom digitálny nomád milujúci život, moderovanie, cestovanie, kreativitu. Vytvoril som projekt Karolontheway, v ktorom píšem články a nahrávam rozhovory s inšpiratívnymi ľuďmi. 


Svoju kreatívnu stránku využívam aj pri editovaní podcastov v Podnicaste. Vo voľnom čase rád športujem, cestujem, čítam či tvorím inšpiratívny obsah.

Sales


Filip Drabek


filip@podnicast.com

Vyštudoval som žurnalistiku v Bratislave a od strednej školy pôsobil v rôznych médiách. V roku 2009 som založil hudobné vydavateľstvo Exitab, hrám v kapele Päfgens a som polovica CykloPodcastu. Od roku 2016 žijem v Berlíne, kde som pracoval v kultúre a zároveň zostal v kontakte so Slovenskom ako súčasť agentúry mEleven, v ktorej som mal najskôr na starosti projekty Hashtag.sk a PlniElanu.sk a neskôr sa presunul do úlohy sales managera týchto magazínov.


Sledujte nás!


Prevádzkovateľ webu

Akontax s.r.o.

Alexandra Rudnaya 2556/20

010 01 Žilina

IČO44639678

DIČ2022779154