Kontakt | Podnicast
kontakty


Tvoriť Podnicast nás baví.

Chceme aby vás bavilo počúvať ho. Ak máte nápady či tipy na zlepšenie, neváhajte nám napísať na peter@podnicast.com!


 

Reklamná spolupráca

Chcete odprezentovať svoj produkt alebo službu a získať zákazníkov? Podnicast vám ponúka reklamný priestor, ktorý sledujú ľudia zaujímajúci sa o biznis.

Napíšte nám na peter@podnicast.com a vymyslíme originálnu reklamu presne pre vás!


Náš tím

hlavný tvorca

a moderátor


Peter Chodelka


peter@podnicast.com

Podnikám na internete od roku 2012 a za tých pár rokov som nadobudol skúsenosti, o ktoré sa s vami podelím v podcaste. Či už z budovania affiliate siete Affial alebo predaja vlastných doplnkov stravy Blendea. V Podnicaste nebudete počúvať iba mňa, ale predovšetkým šikovných slovenských podnikateľov. Verím, že vás bude Podnicast baviť a dozviete sa veľa nových vecí.

sociálne siete

a biznisovky


Šimona Tomková


simona@podnicast.com

Študujem masmediálnu komunikáciu na Univerzite sv. Cyrila a Metoda v Trnave. 


Pracovala som na pozícii junior redaktorky Trnavského rádia a RTVS. Svoju záľubu v písaní či grafike využívam aj pri práci v Podnicaste. Okrem toho som milovníčkou umenia každého druhu, rada športujem, šijem a pozerám Priateľov.

zvukový

majster


Karol PittnerSom digitálny nomád milujúci život, moderovanie, cestovanie, kreativitu. Vytvoril som projekt Karolontheway, v ktorom píšem články a nahrávam rozhovory s inšpiratívnymi ľuďmi. 


Svoju kreatívnu stránku využívam aj pri editovaní podcastov v Podnicaste. Vo voľnom čase rád športujem, cestujem, čítam či tvorím inšpiratívny obsah.


Sledujte nás!


Prevádzkovateľ webu

Akontax s.r.o.

Alexandra Rudnaya 2556/20

010 01 Žilina

IČO44639678

DIČ2022779154