215. Martin Mikolášek (Swell): O spájaní sa v biznise a raste v čase krízy | Podnicast.com

215. Martin Mikolášek (Swell): O spájaní sa v biznise a raste v čase krízy

Martin Mikolášek je spoluzakladateľ a riaditeľ firmy SWELL Financial Group, ktorá svojim klientom poskytuje komplexné poradenstvo a sprostredkováva služby a produkty v oblasti financií.

Mnoho ľudí si radšej poistí auto, ako vlastný život a zdravie.

Martin Mikolášek (Zdroj: LinkedIn)

Sponzorom dnešnej epizódy je coworking myhive Vajnorská.

Myhive je inšpiratívne miesto pre jednotlivcov, startupy aj väčšie tímy, pričom v ponuke sú samostatné kancelárie aj flexibilné pracovné miesta. Neobmedzený prístup 24 hodín denne, 7 dní v týždni, krásny výhľad z 11. poschodia, kávička v cene a moderne vybavené konferenčné miestnosti, ktoré sú vhodné aj na nahrávanie podcastov.

V coworkingu vždy stretnete minimálne jedného super podcastera a množstvo ďalších zaujímavých ľudí. Ak hľadáte príjemný cowork a vyhovuje vám lokalita pri obchodnom dome Vivo, určite neváhajte a napíšte im na www.myhive-offices.com. Prvý týždeň máte zadarmo, takže nemáte čo stratiť.

V TEJTO EPIZÓDE PODNICASTU SA DOZVIETE
  • Ako vznikala spoločnosť Swell?
  • Ako sme na tom u nás s finančným povedomím?
  • Čo všetko obnáša získať štatút SFA?
  • Aká je ďalšia vízia spoločnosti?
  • V čom vidia príležitosti v roku 2023?
NAJDÔLEŽITEJŠIE ODKAZY

Aké služby poskytujete v rámci spoločnosti Swell svojim klientom?

Našim cieľom je prinášať klientom komplexné poradenstvo. To znamená, že klientovi sa snažíme sprostredkovať jednotlivé produkty a služby presne podľa jeho potrieb, vrátane hypotekárneho úveru, investícií, sporenia, dôchodku, poistenia a pod.

Peter Chodelka a Martin Mikolášek

Martin Mikolášek a Peter Chodelka (Zdroj: Podnicast)

Kde všade môžete počúvať Podnicast?

Miroslava Oravec
 

Som veľkým fanúšikom podcastov, preto ma veľmi teší spolupracovať s Peťom Chodelkom a jeho podnikateľským podcastom Podnicast. V Podnicaste zodpovedám za to, aby si poslucháči mohli nájsť každý štvrtok novú epizódu na svojich obľúbených platformách. Textové a vizuálne spracovanie obsahu je teda mojou parketou. A pozitívna spätná väzba našich hostí, zasa mojou motiváciou. Okrem toho sa venujem osvetovej a vzdelávacej činnosti v oblasti prevencie ženského zdravia.

Click Here to Leave a Comment Below 0 comments

Leave a Reply: