210. Ivana Brutenič (SUNDAYFLIES): O selfiečkach a komentároch na LinkedIne | Podnicast.com

210. Ivana Brutenič (SUNDAYFLIES): O selfiečkach a komentároch na LinkedIne

Ivana Brutenič pôsobí ako LinkedIn stratég a je spoluzakladateľkou konzultačnej spoločnosti SUNDAYFLIES. S budovaním LinkedIn lovebrandu a vizibilitou  pomáha firmám, ale aj jednotlivcom, ako sú manažéri a podnikatelia.

Sponzorom dnešnej epizódy sú tie najkvalitnejšie superpotraviny značky Blendea.

Kurkuma, Maca, Moringa, Guarana a veľa iných doplnkov stravy v bio kvalite a bez zbytočných umelín. Peťo Chodelka špeciálne odporúča Blendea SUPERGREENS, ktoré užíva každé ráno už niekoľko rokov. Zmes štyroch zelených superpotravín – zelený jačmeň, chlorella, mladá pšenica a spirulina, ktoré majú blahodárne účinky na trávenie a imunitu.

Ak chcete vyskúšať SUPERGREENS, kliknite na Blendea.cz a využite časovo obmedzenú akciu 1+1.

V tejto epizóde Podnicastu sa dozviete:

  • Ako využiť LinkedIn pre svoj biznis?
  • Aké konkrétne stratégie je možné používať?
  • Ktorým ľuďom komentovať obsah a prečo?
  • Kedy sa oplatí do LinkedInu investovať?
  • Prečo sa neoplatí čakať s jeho rozbehnutím?
  • Akú veľkú vec LinkedIn chystá?

Najdôležitejšie odkazy

Aký obsah na LinkedIne funguje?

Všetko, čo tvoríme, každý jeden príspevok, súvisí s tým, čo chceme docieliť. V závislosti od toho si volíme stratégiu. Ak chceme napr. pritiahnuť klientov, kandidátov, či dokonca médiá, musíme sa zamyslieť nad tým, aký obsah bude pre nich zaujímavý.

Kedy sa oplatí pustiť do tvorby obsahu?

Základom je mať určitý počet sledovateľov, resp. spojení, ideálne aspoň 500. Pretože inak sa vám neoplatí vkladať energiu a čas do tvorby obsahu. Pre tých, ktorí začínajú je lepšou cestou začať najprv s komentovaním, nazbierať dostatočný počet spojení a až potom začať tvoriť obsah.

Kde všade môžete počúvať Podnicast?

Peter Chodelka, Ivana Brutenič

Zdroj: Podnicast (vľavo Peter Chodelka, vpravo Ivana Brutenič)

Miroslava Oravec
 

Som veľkým fanúšikom podcastov, preto ma veľmi teší spolupracovať s Peťom Chodelkom a jeho podnikateľským podcastom Podnicast. V Podnicaste zodpovedám za to, aby si poslucháči mohli nájsť každý štvrtok novú epizódu na svojich obľúbených platformách. Textové a vizuálne spracovanie obsahu je teda mojou parketou. A pozitívna spätná väzba našich hostí, zasa mojou motiváciou. Okrem toho sa venujem osvetovej a vzdelávacej činnosti v oblasti prevencie ženského zdravia.

Click Here to Leave a Comment Below 0 comments

Leave a Reply: