214. Marek Valašík (Kontentino): O SaaS marketingu a Tesle na slovenských cestách | Podnicast.com

214. Marek Valašík (Kontentino): O SaaS marketingu a Tesle na slovenských cestách

Marek Valašík je marketingový riaditeľ spoločnosti Kontentino, jedného z najrýchlejšie rastúcich slovenských startupov, ktorý agentúram a firmám zabezpečuje jednoduché plánovanie obsahu na rôzne sociálne siete.

Sponzorom dnešnej epizódy je coworking myhive Vajnorská.

Myhive je inšpiratívne miesto pre jednotlivcov, startupy aj väčšie tímy, pričom v ponuke sú samostatné kancelárie aj flexibilné pracovné miesta. Neobmedzený prístup 24 hodín denne, 7 dní v týždni, krásny výhľad z 11. poschodia, kávička v cene a moderne vybavené konferenčné miestnosti, ktoré sú vhodné aj na nahrávanie podcastov.

V coworkingu vždy stretnete minimálne jedného super podcastera a množstvo ďalších zaujímavých ľudí. Ak hľadáte príjemný cowork a vyhovuje vám lokalita pri obchodnom dome Vivo, určite neváhajte a napíšte im na www.myhive-offices.com. Prvý týždeň máte zadarmo, takže nemáte čo stratiť.

V tejto epizóde Podnicastu sa dozviete:

  • Ako vyzerá marketingový mix v Kontentine?
  • Ktoré akvizičné kanály používajú?
  • Kde hľadajú tých správnych ľudí do tímu?
  • Ako Marek pristupuje k cieľom?
  • Ako vnímajú budúcnosť s AI?

Aké akvizičné kanály využívate?

Snažíme sa mať čo najširší záber, no nedá sa jednoznačne povedať, čo nám funguje najlepšie. Do veľkej miery sú to práve refferals, ďalej Google search, partnerships a teraz otvárame affiliate.

Veľa s súčasnosti počúvame o umelej inteligencii (AI). Premýšľate nad jej implementáciou aj u vás?

S AI sme experimentovali v rámci tvorby obsahu. Na jednej strane nechceme byť tí, ktorým ušiel vlak, no na druhej strane to nechceme s AI preháňať. Veľmi si zakladáme na tom, že máme živý support, kde sa vie ktokoľvek nakontaktovať behom chvíľky a naši ľudia mu pomôžu najlepšie, ako vedia. Či už ide o platiaceho, neplatiaceho, či potencionálneho klienta. Je to naša konkurenčná výhoda, sme na ňu pyšní a radi by sme v tom pokračovali aj naďalej.

Kde všade môžete počúvať Podnicast?

Marek Valašík a Peter Chodelka

Zdroj: Podnicast (vľavo Marek Valašík, vpravo Peter Chodelka)

Miroslava Oravec
 

Som veľkým fanúšikom podcastov, preto ma veľmi teší spolupracovať s Peťom Chodelkom a jeho podnikateľským podcastom Podnicast. V Podnicaste zodpovedám za to, aby si poslucháči mohli nájsť každý štvrtok novú epizódu na svojich obľúbených platformách. Textové a vizuálne spracovanie obsahu je teda mojou parketou. A pozitívna spätná väzba našich hostí, zasa mojou motiváciou. Okrem toho sa venujem osvetovej a vzdelávacej činnosti v oblasti prevencie ženského zdravia.

Click Here to Leave a Comment Below 0 comments

Leave a Reply: