Hľadám druhého MODERÁTORA pre Podnicast! Budeš to ty? #job | Podnicast.com

Hľadám druhého MODERÁTORA pre Podnicast! Budeš to ty? #job

Podnicast job

V tejto epizóde podcastu sa dozviete:

  • akú posilu hľadám do Podnicastu
  • aká bude vaša náplň práce
  • čo všetko vám ponúkam
  • čo máte urobiť pre to, aby ste sa stali mojím kolegom

Kde všade môžete počúvať Podnicast?

Klikni sem, ak chceš počúvať na Spotify

Spotify

Klikni sem, ak chceš počúvať na Stitcher

Stitcher

Klikni sem, ak chceš počúvať na Apple Podcasty

Apple podcasts

Klikni sem, ak chceš počúvať na Google Podcasts

Google podcasts

Prepis tejto epizódy podcastu:

Máš rád startupy a biznis? 

Hľadám druhého moderátora pre Podnicast, takže pokiaľ vás zaujíma podnikanie, biznis, startupy a máte dobrý hlasový prejav, určite počúvajte ďalej.

Koho hľadám a čo ponúkam?

Ako som už spomenul, hľadám posilu pre Podnicast. Chcem dať poslucháčom každý týždeň vedieť o novinkách zo sveta startupov, zo sveta podnikania, slovenských firiem, biznisu. 

Hľadám niekoho, kto jedenkrát týždenne príde do štúdia, ktoré mám v Bratislave v coworkingu Space Up na Záhradníckej 95. Nahráme jednu epizódu noviniek zo sveta podnikania. Hľadám niekoho, koho zaujíma podnikateľský svet, možno niekoho, kto už má rozbehnutý nejaký startup a má dobrý hlasový prejav. Prípadne sa chce v hlasovom prejave zdokonaľovať. 

Nemusíte mať žiadne skúsenosti z rádia alebo niečo podobné. Moderátor môže byť kľudne aj nejaký študent, alebo mladý chalan, dievča, ktoré zaujímajú startupy. Ale musí to byť niekto, kto bude spoľahlivý a kto skutočne každý týždeň príde a nahráme jednu epizódu.

Ako som spomínal, štúdio je v Bratislave, takže mal by to byť niekto, kto aspoň raz týždenne vie do Bratislavy prísť. Odhadom je to na 5-6 hodín týždenne. Na vás bude, aby ste si vždy pripravili podklad na tú danú epizódu, spolu to nahráme a potom ja sa už postarám o postprodukciu a publikovanie. 

Ozvite sa mi, budem sa tešiť!

Pokiaľ vás to zaujalo, pošlite mi pár informácií o vás na peter@podnicast.com. Kľudne mi môžete poslať aj ukážku vášho hlasového prejavu, stačí ak na telefón nahráte a pošlete, v dnešnej dobe to už nie je problém. 

Čo sa týka finančného ohodnotenia, na tom sa dohodneme. Ja si predstavujem nejaký mesačný paušál, kedy si predplatím na ten mesiac 4 alebo 5 epizód. Budem veľmi rád za vaše emaily!

Nakoniec iba dodám, pokiaľ sa vám Podnicast páči, dajte mi prosím nejaký feedback alebo 5 hviezdičiek na Apple Podcasts. Ďakujem! 🙂

Peter Chodelka
 

Podnikám na internete a rád sa s vami podelím o svoje skúsenosti z biznisu. Či už z budovania siete Affial, predaju vlastných doplnkov stravy Blendea alebo prevádzkovania rôznych affiliate projektov, akým je napríklad Kombo. Ale v Podnicaste nebudete počúvať iba mňa, ale predovšetkým úžasných a šikovných slovenských podnikateľov. Naučte sa nové veci, inšpirujte sa a zmeňte tento svet aspoň o kúsok k lepšiemu.

Click Here to Leave a Comment Below 0 comments

Leave a Reply: