209. Boris Bajer (Centrum výživy): O cenotvorbe a ovocí s krevetami | Podnicast.com

209. Boris Bajer (Centrum výživy): O cenotvorbe a ovocí s krevetami

MUDr. Boris Bajer, PhD. je lekár, fyziológ, výživový špecialista, autor kníh a zakladateľ Centra výživy. Poradil už viac ako 2200 klientom s nastavením stravovacích plánov a tréningových režimov, odtrénoval viac ako 8000 tréningov a vykonal analýzu zloženia tela vyše 7000 krát.

Sponzorom dnešnej epizódy sú tie najkvalitnejšie superpotraviny značky Blendea.

Kurkuma, Maca, Moringa, Guarana a veľa iných doplnkov stravy v bio kvalite a bez zbytočných umelín. Peťo Chodelka špeciálne odporúča Blendea SUPERGREENS, ktoré užíva každé ráno už niekoľko rokov. Zmes štyroch zelených superpotravín – zelený jačmeň, chlorella, mladá pšenica a spirulina, ktoré majú blahodárne účinky na trávenie a imunitu.

Ak chcete vyskúšať SUPERGREENS, kliknite na Blendea.cz a využite časovo obmedzenú akciu 1+1.

V tejto epizóde Podnicastu sa dozviete:

  • Prečo je o Borisa taký záujem v médiách?
  • Čo pre neho znamená biznis? 
  • Na čo sa zameriava pri marketingu?
  • Čo pripravuje do budúcna?
  • Ako vníma vlastnú skúsenosť s obezitou? 
  • Ktoré faktory najviac ovplyvňujú chudnutie?
  • Ako vyzerá zdravá rovnováha?

Najdôležitejšie odkazy

Čo podľa Vás stojí za tým, že ste sa dostali až do štádia obezity?

Táto téma je určite na dlhšie. Ale základ je zvýšený kalorický príjem a znížený výdaj. Ďalej je to rodinná anamnéza, ale tá nie je až taká dôležitá, ako životospráva. Dôležité je, koľko príjme človek kalórií, ako sa hýbe, aký má spánok, či prežíva stres. Vieme, že stresové hormóny vedia za vás robiť rozhodnutia, ktoré nie sú optimálne z hľadiska kalorického príjmu. Všetky tieto problémy som v živote zažil.

Podľa čoho si nastavujete ceny za Vaše služby? 

V službe nie je zahrnutá iba konzultácia a odovzdanie nutričného plánu, ale aj všetko ostatné, čo je za tým, teda štúdium, analýza konkrétneho človeka, jeho jedálnička a pod. Sú to naozaj hodiny práce s každým klientom. No a potom je to o tom, nakoľko si ceníte svoju hodinovku.

Tip pre vás:

Kde všade môžete počúvať Podnicast?

Peter Chodelka a Boris Bajer

         Zdroj: Podnicast (vľavo Peter Chodelka, vpravo Boris Bajer)                  

Miroslava Oravec
 

Po šiestich rokoch v korporátnom prostredí som sa rozhodla pre zmenu. Momentálne sa venujem najmä vlastnému projektu zameranému na osvetovú a vzdelávaciu činnosť v oblasti prevencie ženského zdravia. Táto činnosť ma priviedla k tomu, že som sa začala vzdelávať aj v oblasti marketingu, mám vlastný web a tvorím obsah na sociálne siete. Práca pre Podnicast ma veľmi teší. Som rada, že môžem pomáhať so šírením skvelých myšlienok od inšpiratívnych ľudí.

Click Here to Leave a Comment Below 0 comments

Leave a Reply: