207. Gejza Nagy (Luigi’s Box): O role CEO a firemnej kultúre, ktorá vás odlíši | Podnicast.com

207. Gejza Nagy (Luigi's Box): O role CEO a firemnej kultúre, ktorá vás odlíši

Gejza Nagy je CEO a spoluzakladateľ firmy Luigi's Box, slovenskej technologickej firmy, ktorá poskytuje intuitívne vyhľadávanie, analytiku a odporúčanie produktov predovšetkým v sektore e-commerce. Služba zvyšuje tržby približne 2000 firmám vrátane O2, Martinusu, Answear a mnohých ďalších.


Sponzorom dnešnej epizódy je coworking myhive Vajnorská.

Myhive je inšpiratívne miesto pre jednotlivcov, startupy aj väčšie tímy, pričom v ponuke sú samostatné kancelárie aj flexibilné pracovné miesta. Neobmedzený prístup 24 hodín denne, 7 dní v týždni, krásny výhľad z 11. poschodia, kávička v cene a moderne vybavené konferenčné miestnosti, ktoré sú vhodné aj na nahrávanie podcastov.

V coworkingu vždy stretnete minimálne jedného super podcastera a množstvo ďalších zaujímavých ľudí. Ak hľadáte príjemný cowork a vyhovuje Vám lokalita pri obchodnom dome Vivo, určite neváhajte a napíšte im na www.myhive-offices.com. Prvý týždeň máte zadarmo, takže nemáte čo stratiť. 

V tejto epizóde Podnicastu sa dozviete:

  • Ako funguje Luigi’s Box?
  • Čo pomohlo firme výrazne vyrásť?
  • Ako sa im darí získavať veľkých klientov?
  • Aké je to byť v role CEO?
  • V čom vyniká ich firemná kultúra?
  • Ako motivujú svojich zamestnancov?

V čom je pridaná hodnota nástroja Luigi’s Box z pohľadu klientov?

Našou filozofiou bolo od začiatku ponúknuť klientom riešenie natoľko jednoduché, aby na jeho spustenie nepotrebovali developerov. Keď sme v roku 2016 začínali, vedeli sme, že práve developeri sú „úzkym hrdlom“ mnohých firiem. Nasadenie Luigi’s Boxu je jednoduché - na pár klikov a nemusíme čakať na developerov našich klientov.

Dočítal som sa, že vaša služba zvyšuje konverzie o 70%. Vieš nám vysvetliť, na akom princípe vyhľadávanie zvyšuje konverzie?

Platí pravidlo, že ak nejaký zákazník príde na e-shop a vie, čo chce, tak je pre neho ľahšie použiť vyhľadávanie. Zároveň očakáva, že daný produkt aj nájde. Našim cieľom je, aby sme produkt umiestnili na prvé priečky a pokiaľ sa trafíme, zákazník si ho zakúpi. Ak sa netrafíme, riskujeme, že opustí e-shop, prejde ku konkurencii a pod. Poradie výsledkov vo vyhľadávaní je teda extrémne dôležité. Náš systém je personalizovaný, snažíme sa pochopiť správanie zákazníka a zohľadniť aj históriu jeho nákupov.

Tip pre vás:

Knihu Matt Mochary: The Great CEO Within: The Tactical Guide to Company Building, ktorú Gejza v rozhovore spomína, nájdete na Amazon

Najdôležitejšie odkazy

Tržby a zisky Luigi’s Box

Zdroj: FinStat.sk (Zisk a tržby firmy Luigi's Box) 

Kde všade môžete počúvať Podnicast?

Peter Chodelka a Gejza Nagy

   Zdroj: Podnicast (vľavo Peter Chodelka, vpravo Gejza Nagy)                               

Miroslava Oravec
 

Po šiestich rokoch v korporátnom prostredí som sa rozhodla pre zmenu. Momentálne sa venujem najmä vlastnému projektu zameranému na osvetovú a vzdelávaciu činnosť v oblasti prevencie ženského zdravia. Táto činnosť ma priviedla k tomu, že som sa začala vzdelávať aj v oblasti marketingu, mám vlastný web a tvorím obsah na sociálne siete. Práca pre Podnicast ma veľmi teší. Som rada, že môžem pomáhať so šírením skvelých myšlienok od inšpiratívnych ľudí.

Click Here to Leave a Comment Below 0 comments

Leave a Reply: