Hľadáme obchodníka pre rozbiehajúcu sa sieť Affial.com! | Podnicast.com

Hľadáme obchodníka pre rozbiehajúcu sa affiliate sieť Affial.com! #job

Affial.com pracovná ponuka

V tejto epizóde podcastu sa dozviete:

  • podmienky na obsadenie pozície senior obchodníka pre Affial.com
  • aká bude vaša náplň práce
  • čo všetko vám ponúkame
  • čo máte urobiť pre to, aby ste sa stali členom nášho affiliate tímu

Kde všade môžete počúvať Podnicast?

Klikni sem, ak chceš počúvať na Spotify

Spotify

Klikni sem, ak chceš počúvať na Stitcher

Stitcher

Klikni sem, ak chceš počúvať na Apple Podcasty

Apple podcasts

Klikni sem, ak chceš počúvať na Google Podcasts

Google podcasts

Odkazy na najdôležitejšie veci z 15. epizódy:

Prepis 15. epizódy podcastu:

Halooo halooo, hľadá sa senior obchodník pre Affial.com!

Pre rozbiehajúcu sa sieť Affial hľadám obchodníka, ktorý má skúsenosti s aktívnym obchodom. Hľadám človeka, ktorý vie, čo je affiliate marketing a bude vedieť túto službu predať veľkým TOP klientom. Pre nás sú top klienti malé a stredné e-shopy. Hľadáme človeka, ktorý sa bude snažiť získať tieto e-shopy k nám do siete. 

Čo ponúkame?

Ide o remote pozíciu, to znamená, že sa môže prihlásiť ktokoľvek z Českej alebo Slovenskej republiky. Ale už zo skúseností viem, že títo veľkí klienti si vyžadujú osobné stretnutie, takže najlepšie by to mal byť niekto, kto bude môcť prísť povedzme raz mesačne do Bratislavy alebo do Prahy. 

Nie sme startup, takže sa nemusíte báť, že tu o mesiac nebudeme. Budujeme skutočne dlhodobo udržateľnú affiliate sieť, na druhej strane však nemáme žiadneho investora, to znamená, že sme zameraní hlavne na výsledky.

Odmeňovanie si predstavujem ako kombináciu fixnej čiastky a podielu - či už z obratu inzerentov, alebo bonusov za každého privedeného inzerenta k nám do siete. 

Je to pozícia veľmi samostatná, budete môcť byť veľmi flexibilný. Jedenkrát do týždňa máme spoločný tímový hovor, ale inak bude všetko ostatné na vás. My si iba spolu zadefinujeme nejaké ciele na nadchádzajúci týždeň, ale ako budete pracovať, kedy a koho budete oslovovať, je celé na vás. 

Dosť si zakladáme na edukácii, to znamená, že vám preplatíme akúkoľvek konferenciu, seminár, knižky. Používame najnovšie nástroje - pre obchod používame Pipedrive (ak ste s ním ešte nepracovali, môžeme vás zaučiť).

Pretože ide o pozíciu, kde sa bude vyžadovať občasné cestovanie, preplatíme vám všetky náklady na cestovanie. 

Ozvite sa, budem sa tešiť!

Pokiaľ vás táto pozícia obchodníka pre sieť Affial zaujala, napíšte na hello@affial.com. Stačí, keď mi pošlete váš životopis a pár viet o vás, prečo by ste boli práve vy vhodným kandidátom pre túto pozíciu. Budem sa tešiť na všetky odpovede.  

Peter Chodelka
 

Podnikám na internete a rád sa s vami podelím o svoje skúsenosti z biznisu. Či už z budovania siete Affial, predaju vlastných doplnkov stravy Blendea alebo prevádzkovania rôznych affiliate projektov, akým je napríklad Kombo. Ale v Podnicaste nebudete počúvať iba mňa, ale predovšetkým úžasných a šikovných slovenských podnikateľov. Naučte sa nové veci, inšpirujte sa a zmeňte tento svet aspoň o kúsok k lepšiemu.

Click Here to Leave a Comment Below 0 comments

Leave a Reply: